Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” aicina apskatīt Ziemassvētku izstādi

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” Vizuāli plastiskās un vizuālās mākslas pedagogi kopā ar saviem audzēkņiem ir izveidojuši Ziemassvētku izstādi, kas apskatāma klātienē centra izstāžu zālē, Altonavas ielā 6. Izstāde klātienē apskatāma no 2021. gada 20. decembra līdz 2022. gada 15. janvārim.

Izstādi iespējams apmeklēt “zaļajā” drošajā režīmā, uzrādot derīgu sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, kā arī personu apliecinošs dokuments.

Mākslas darbi ļoti dažādi un interesanti, kas palīdz radīt Ziemassvētku noskaņu, atrast un ieraudzīt katram skatītājam to brīnumu, ko centies uzburt katrs audzēknis. Izstādes apmeklētāju priecēs gan zīmējumi, gleznojumi, datorgrafikas, tēlniecības darbi, šūšanas darbi, filcējumi un stikla darbi. Paldies Pārdaugavas BJC interešu izglītības pedagogiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu izstādes organizēšanā. Īpašs paldies vizuāli plastiskās mākslas un vizuālās mākslas skolotājai Dacei Endziņai par izstādes iekārtojumu.

Nāciet un izbaudiet Ziemassvētku mākslas brīnumu!