Otro gadu notiks pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”

milestibas-diena-lv13. novembrī no plkst. 12.00 kultūras un atpūtas centrā “Imanta” otro gadu notiks pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”. Svētki paredzēti visai ģimenei – mammām, tētiem, māsām, brāļiem, vecvecākiem – visiem, kas vēlās pavadīt dienu kopā ar ģimeni. Vairāku stundu garumā notiks pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu koncerts, tāpat radošajos pārtraukumos būs iespēja piedalīties meistardarbnīcās (darbnīcas darbosies jau no plkst. 11.00), izveidojot savu apsveikuma kartiņu, svecīti vai piedaloties citās aktivitātēs. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Svētki veidoti, lai veicinātu dziedāšanas tradīciju pārmantojamību ģimenēs un sekmētu bērnu radošo spēju attīstību, dodot iespēju parādīt apgūtās iemaņas un prasmes. Neskaitot bērnu vokālo ansambļu priekšnesumus, kur ansambļi izdziedās savas mīļdziesmiņas, tāpat arī tautas dziesmas un Latvijai vēltītas melodijas, koncertā gaidāmi arī dažādi viesmākslinieki, kas būs brīnišķīgs papildinājums Svētku noskaņai.

Koncertā uzstāsies kolektīvi no bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils”, Rīgas Latviešu biedrības nama, kultūras centra “Ziemeļblāzma”,VEF Kultūras pils, bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis”, bērnu un jauniešu centra „Zolitūde” un koncertorganizācijas “Ave sol”.

Svētkus “Mīlestības diena Latvijai” organizē Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde un Kultūras pārvalde sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru.

Papildus informācija:

Evija Milzarāja, mūzikas metodiskās apvienības metodiķe, evija.milzaraja@intereses.lv, 26411385