Notiks Rīgas interešu izglītības un kultūras iestāžu pirmsskolas un sākumskolas vokālo ansambļu dziedāšanas svētki “Mīlestības diena Latvijai”

Par ikgadēju tradīciju kļuvusi “Mīlestības diena Latvijai”, kurā  Rīgas vismazākie vokālo ansambļu dalībnieki var izdziedāties no visas sirds! Šogad esam gājuši soli tālāk –  mazie mūzikas kolektīvi iestudējuši koncertuzvedumu ar lielisko Valda Zilvera mūziku un Dainas Strelēvicas libretu. Bērni iejutīsies visdažādākajās lomās no Kārļa Skalbes pasakas “Kaķīša dzirnavas”. Dažiem tā būs pati pirmā skatuves pieredze, no sirds ceram, neaizmirstama.

Liels palīgs iestudējumā ir Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izdotā grāmata, kurā nošu formātā ievietotas visas koncertuzvedumā skanošās dziesmiņas, kā arī to fonogrammas. Milzīgu darbu paveikuši ansambļu, vokālo grupu un kora grupu vadītāji, lai pasākums būtu svētki gan bērniem, gan vecākiem.

Ansambļu vadītāji – Nataļja Jekimova, Annija Stradiņa, Irina Parahņeviča, Aija Liepiņa, Andžela Hilo – Lukševica, Dagnija Kravale, Gunta Stade, Elīna Bule, Andra Krūmiņa, Irīna Švarcbaha, Sanita Sējāne un Jonita Štroma. Par koncertuzvedumu rūpējas Arta Grīna,  videoprojekciju autors Jānis Romanovskis, Ziemeļrīgas kultūras apvienības pasākumu administratore Laima Miltiņa un daudz citu labo gariņu, kuri ikdienā strādā Interešu izglītības metodiskajā centrā. Tiekamies bērnu dziedāšanas svētkos, lai atzītos mīlestībā mūsu Latvijai.

Informāciju sagatavoja Arta Grīna