Noslēgušies Rīgas interešu izglītības metodiskā centra organizētie kursi vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem

Noslēgušies Rīgas interešu izglītības metodiskā  centra  organizētie kursi vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem – Pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide vizuālās mākslas interešu izglītības programmas īstenošanai kompozīcijas pamatu apguvē.

Kursu tēmas – Interjera priekšmeti, reljefi un faktūras( reljefa gleznas, kastītes ar reljefa elementiem, fotorāmīši).

12 stundu kursi tika realizēti sadarbībā ar Inovāciju izglītības centru „Ideja”20. un 27.septembrī. Programmu apguva 19 vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotāji.

Savukārt 27. un 28. septembrī tika realizēta kursu programma ’’Atklātņu izgatavošana no tekstila”.

12 stundu kursi tika organizēti sadarbībā ar lektori tekstilmākslinieci Lolitu Sīmani. Kursu tēma- Apsveikuma kartiņu izgatavošana no tekstilmateriāliem, izmantojot daudzveidīgas tekstilmozaīkas tehnikas.

Programamas klausītāji guva ieskatu tekstilkartiņu izgatavošanas tehnikās, iepazīstoties ar materiāliem, iemācoties kartiņu malu apstrādi, kā arī apgūstot auduma pinumus, locījumu veidus, savienošanas iespējas, telpisku elementu izgatavošanu.

Priecēja lielā vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogu interese par piedāvātajām kursu programmām un pozitīvās skolotāju atsauksmes kursu noslēguma daļā.

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra

vizuāli plastiskās mākslas metodiķe

Dagnija Ramane