Noslēgusies konkursa – izstādes “Portretu galerija – Ieskaties radoši!” pieteikumu pieņemšana!

Noslēgusies Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskaš mākslas konkursa – izstādes “Portretu galerija – Ieskaties radoši!” pieteikumu pieņemšana. Kopumā reģistrēti 559 darbi no 612 autoriem!

Darbu iesniegšana Baltāsbaznīcas ielā 14 turpinās vēl  29. novembrī no 9.00 līdz 18.00 un 30. novembrī no 9.00 līdz 16.00. Digitālos darbus un fotogrāfijas iesniedz elektroniski līdz 30. novembrim, sūtot elita.kalnaca@intereses.lv.

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galvenais speciālists vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas jomā Elita Kalnača priecājās par kuplo dalībnieku skaitu:

Daudzi jau darbus iesnieguši, tas sagādājis pārsteigumu un prieku redzēt vienkopus tik daudz portretus “Portretu galerijā – Ieskaties radoši!”. Draugi, draudzenes, mammas, tēti, skolotāji, personības, autoritātes, pašportreti. Redzētais liecina, ka konkursa tēma ir bijusi interesanta un rosinoša!

Kāds iedvesmu radis latviešu gleznotāja Rituma Ivanova darbos, Felicitas Pauļukas, kāds itāļu mākslinieka Amedeo Klemente Modiljāni darbos, kāds ieskatījies senajā Ēģiptē, šis saraksts ir garš.

Pateicība bērniem un jauniešiem, skolotājiem, vecākiem un atbalstītājiem! Jūs esat mani pārsteiguši ar savu radošumu, lielo atsaucību, varēšanu, darīšanu, izdarīšanu! Lai veiksmīga un radoša sadarbošanās arī turpmāk!

Klātienes izstāde ārkārtējās situācijas dēļ netiek organizēta, tomēr visus interesentus priecēs darbu digitālais katalogs, kur varēs apskatīt bērnu un jauniešu mākslas darbus! Nelielam priekštatam ieskats  –  acīs, acu skatienos, kas izkadrēti no iesniegtajiem portretiem. Nopietni, domīgi, izbrīnīti, arī  priecīgi, apcerīgi un daudz citu emociju piestrāvoti!

Informācija par titulfoto iekļauto darbu: Pašportrets ar kaķi lietainā dienā. Autors: Merjama Gaibišela, 4. klase, Rīgas 1. Kristīgā pamatskola, skolotāja Ingrīda Andersone.

Informāciju sagatavoja: Elita Kalnača – Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galvenais speciālists vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas jomā