Noslēgusies balsošana darbinieku foto izstādei “Notvert mirkli”! Sveicam TOP 3!

Ir noslēdzies Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra darbinieku foto izstādes-konkursa “Notvert mirkli -2021!” skatītāju balsojums Centra Facebook mājas lapā un izstādē klātienē bērnu un jauniešu centra “Laimīte” izstāžu zālē (Vecmīlgrāvī)!

Dalībnieki tika aicināti pieteikt darbus sekojošās tēmās: “Tikšanās”, “Skatiens”,  “Pašbilde”, “Kustībā”, “Klusuma skaņa”,  “Atspulgs”, “Tuvāk un tālāk”, “Ainava”.

Izstādes – konkursa “Notvert mirkli 2021!” laureāti ir:

1.vieta. VĒJA SMARŽA. (Tēma: Tuvāk un tālāk) Autors: Santa Vancānecentra vadītājas vietniece, projektu vadītāja

2. vieta. ILŪZIJA PAR LATVIJU. (Tēma: Ainava) Autors: Reinis Vējiņšgalvenais speciālists teātra mākslas jomā

3. vieta. PACELŠANĀS. (Tēma: Kustībā) Autors: Reinis Vējiņšgalvenais speciālists teātra mākslas jomā

Mūsu izstādes  – konkursa mērķis bija un ir atklāt Centra darbinieku talantus, vairot skaisto un pozitīvo, tikšanās prieku, dalīties ar mirkļa skaistumu un vērtīgo cilvēkos un dabā tavā tuvumā; sekmēt iesākto Centra izstāžu tradīciju turpināšanu un kopšanu.

Jūsu 1202 balsojumi Centra Facebook mājas lapā un izstādē klātienē ir apliecinājums tam, ka katrs darbs kādu uzrunājis, kādam paticis, kāds nobalsojis klātienē pie darba pielīmējot sarkano aplīti “●”, kāds nobalsojis ar “like” , kāds ar “♥” vai paužot kādu citu pozitīvu emociju!

Paldies visiem autoriem, skatītājiem, balsotājiems!Lai izdodas vairot skaisto, labo un pozitīvo!

Ieskats foto galerijā – izstādē pēc skatītāju balsojuma!

Informāciju sagatavoja Elita Kalnača – Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galvenais speciālists vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas jomā