Mēs dziedam. Mēs dziedājām. Mēs dziedāsim. Gramatika?

Ir pienācis apcerīgs rudens laiks. Dziedam distancējoties, runājam attālināti un savam priekam dejojam mājās… Dzīve piespieda. Katrs dziedošais kolektīvs un tā vadītājs nolikts nepielūdzama fakta priekšā. To nevar ignorēt, pastumt malā vai atlikt – mēs dziedam distancējoties, dažbrīd pat nedzirdot, vai kaimiņš arī vēl dzied… Strādāt nav viegli.  Kā turpināt radoši darboties? Kur smelt spēku?  Kur ņemt motivāciju, lai dziedātāji  nenobirst tāpat, kā sarkanās lapas vējā.

Gribam iedvesmot jūs uz jauniem darbiem, tāpēc neaizmirstam tos skanīgos brīžus agrajā pavasarī, konkursa “Balsis” I kārtas laikā, VEF Kultūras pilī,  kad jūs mirdzējāt, skanējāt un vienkārši bijāt lieliski!

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2020” finālam  Rīgu pārstāvēt tika izvirzīti  9 lieliski kolektīvi. Diemžēl konkursa fināls šoruden atcelts, bet turēsim īkšķus, stipri turēsim, lai dziedāšanas prieks nezūd, lai varam atgriezties savos kolektīvos, dziedāt kopā un priecāties!

Daži skanīgi mirkļi no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas puišu kvarteta, vadītājs Kaspars Vēvers

 

Rīgas 45.vidusskolas meiteņu ansambļa “Animato”, vadītāja Ieva Apsīte

Rīgas Rīnūžu vidusskolas 1.-4.klašu ansamblis “Rīnūži” ,vadītāja Nataļja Jekimova

Informāciju sagatavoja: Arta Grīna un Oskars Vainausks, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs