Mārča Auziņa un Aijas Vītoliņas autokoncerts “Ziemeļblāzmā”

12. jūnijā plkst. 21.30 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” daudzfunkcionālajā laukumā norisināsies Mārča Auziņa un Aijas Vītoliņas autokoncerts “Krustojumi”.

Šis autokoncerts būs muzikāls ceļojums dažādu valstu, valodu, žanru pasaulē, ietērpts dziedātājas Aijas Vītoliņas brīnišķīgajā balsī un Mārča Auziņa ģitāras aranžijās, kas neatstās vienaldzīgu nevienu klausītāju – no “Karmenas” Spānijā līdz “Elizejas laukiem” Francijā, no “Ķiršu lietus” Latvijā līdz “Maria de Buenos Aires” Argentīnā.

“Ļoti novērtēju iespēju atkal kāpt uz skatuves un koncertēt, sniedzot šobrīd cilvēkiem tik ļoti nepieciešamo prieku un emocijas. Kontekstā ar esošo situāciju autokoncerts ir ideāls risinājums, kas ļauj baudīt koncertu, neizkāpjot no savas automašīnas, intīmā un tajā pašā laikā drošā atmosfērā,” saka Mārcis Auziņš.

Autokoncerta apmeklētāji izmantos mūsdienu tehnoloģiju iespējas un izmēģinās jaunu pieredzi – neizkāpjot no savas automašīnas, kopā ar ģimeni būt klāt īstā, “te un tagad” notiekošā mūzikas koncertā. Ar ticību, ka drīz atgriezīsimies pie aplausiem un ziediem, šobrīd varēsim pateikt “paldies” mūziķim ar auto gaismām un skaņu.

Mūzika lieliskā skaņas kvalitātē un apmeklētājiem ērtā skaļumā, skatuve labi pārskatāmā vietā – un muzikālais piedzīvojums var sākties!

Autokoncerts notiks, ievērojot visas valstī noteiktās drošības prasības. Kultūras pils “Ziemeļblāzma” sadarbībā ar “Forte Production” nodrošinās pasākuma sanitāro, tehnisko un radošo risinājumu kopumu.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, to cena – 30.00 eiro.