LNB Ziedoņa zālē notiks zīmējumu opera “Dāsnumātika”

12. janvārī plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē klausītāji laipni gaidīti uz “Zīmējumu teātra” izrādi “Dāsnumātika”. Tā ir muzikāla zīmējumu izrāde visai ģimenei un priecē skatītājus ar dziesmām, zīmējumiem un mācību par dāsnumu.

Izrādes pamatā ir Čārlza Dikensa stāsts “Ziemassvētku dziesma”, bet tā darbība šoreiz pārcelta uz skolas klasi. Tā ir garu un eņģeļu skola, kurā skolotāja iepazīstina visus ar mācību priekšmetu “Dāsnumātika”, aicinot kļūt devīgiem, labestīgiem un līdzjūtīgiem. “Dāsnumātiku” raksturo vizuāli spilgta, viegli uztverama valoda, kas ir vienlīdz saprotama un saistoša gan bērniem, gan pieaugušajiem. Izrādē tiek daudz zīmēts uz tāfeles.

Izrādē piedalās aktieri Marta Grase un Klāvs Mellis, Rīgas Doma meiteņu kora “TIARA” jaunākā grupa (diriģente Aira Birziņa), solists Jānis Kurževs un mūziķu grupa – Elīza Apine, Jēkabs Rēders, Rūta Sīpola un Mārtiņš Zilberts. Zīmējumu operā skan Kaspara Zemīša oriģinālmūzika ar dzejnieces Annas Auziņas tekstu. Izrādes režisors ir Varis Klausītājs, bet dramaturģiju veidojusi Rasa Bugavičute-Pēce. Izrādes ilgums – aptuveni 55 minūtes.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā.