LAIMAS ŠOKOLĀDES MUZEJĀ PORCELĀNA APGLEZNOŠANAS STUDIJAS PROJEKTS RĪGAS LAIKS

Bērnu un jauniešu centra LAIMĪTE PORCELĀNA APGLEZNOŠANAS STUDIJAS PROJEKTS  RĪGAS LAIKS LAIMAS ŠOKOLĀDES MUZEJĀ

no 17.05. 2014 un 24.05. 2014

BJC LAIMĪTE Porcelāna apgleznošanas studiju māksliniece Ineses Brants vada jau 18 gadus un tā ir vienīgā profesionālā bērnu un jauniešu Porcelāna apgleznošanas studija Latvijā jo strādā ar profesionālajām porcelāna apgleznošanas krāsām atbilstoši keramikas tehnoloģijas prasībām. Studiju apmeklē dalībnieki vecumā no 10 līdz 25 gadiem un tās sastāvs ir mainīgs, kāds nāk klāt, bet kāds ir izaudzis un aiziet lielajā dzīvē. Neskatoties uz to Porcelāna apgleznošanas studijā LAIMĪTĒ pavadītais laiks ir pareiza izvēle lietderīgai brīvā laika pavadīšanai un vērtīgs ieguldījums personības izaugsmē.

        Porcelāna trauki studijas jauno apgleznotāju izdomas, pacietības un rūpīga darba rezultātā pārtop mākslas valodā izstāstītos stāstos. Daudzām jaunajām māksliniecēm jau izveidojies savs radošais rokraksts. Katru gadu mūsu Porcelāna apgleznošanas studijā top daudz interesantu lietu, kuras diemžēl nevaram Jums parādīt jo mūsu darbi iecerēti un ar mīlestību darināti kā īpašas dāvanas. Tie priecē mūsu mīļos cilvēkus gan tuvumā, gan tālumā, muzejnieku valodā runājot – mākslas darbi atrodas privātās kolekcijās un mums par to ir īpašs prieks.    

      Ar gada projektu darbiem regulāri piedalāmies izstādēs, kurās esam ieguvuši atzinību, augstu novērtējumu un godalgas. LAIMĪTES Porcelāna apgleznošanas studija ir sarīkojusi 10 audzēkņu darbu izstādes Rīgas Porcelāna muzejā un Viļānu novadpētniecības muzejā, kā arī piedalījusies Starptautiskās muzeju nakts pasākumos Rīgas Porcelāna muzejā ar projektiem „Zilā” un „Uz meža malu”.

    Porcelāna apgleznošanas studijas projekts RĪGAS LAIKS prezentācija LAIMAS Šokolādes muzejā mums ir liels pagodinājums un atbildība jo ar savu projektu piedalāmies gan Starptautiskās muzeju nakts pasākumos gan sveicam mūsu mīļo Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu.

   

BJC LAIMĪTE Porcelāna apgleznošanas studijas vadītāja,

keramiķe un porcelāna māksliniece Inese Brants,

tel. 29689428