Aicinām pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai „Ansamblis un koris. No idejas līdz spilgtam rezultātam”

GRUPA NOKOMPLEKTĒTA!

Aicinām Rīgas pašvaldības iestāžu vokālo ansambļu un koru vadītājus, kā arī koncertmeistarus uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursiem 12 stundu apjomā „Ansamblis un koris. No idejas līdz spilgtam rezultātam” 19 . un 29.oktobrī (laika plāns pielikumā) kursi 19.10. notiek pamatskolā “Rīdze” Krišjāņa Valdemāra ielā 2, 2-13. kabinetā,  bet 29.10. Bērnu un jauniešu namā “Laimīte” Sarkandaugavas ielā 24, lielajā zālē.

Lektori:

Dziedātāja un diriģente Nora Kalniņa

Pianists, koncertmeistars Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Aldis Liepiņš.

Programmas klausītāji iepazīsies ar visiem aspektiem, kas nepieciešams vokālā ansambļa un kora kvalitatīvam un emocionālam skanējumam. Programmā gan teorētiskā, gan praktiskā daļa, kurā dalībniekiem būs iespēja redzēt darbu ar bērnu un jauniešu centra “Rīgas skolēnu pils” meiteņu kamerkora “Tonika” dalībniecēm (19.10.) un Rīgas 6.vidusskolas jaukto ansambli (29.10.), apgūstot gan jaunu muzikālo materiālu, gan veidojot interpretāciju iepriekš apgūtam skaņdarbam.

Programmas mērķis pilnveidot dalībnieku kompetenci, papildinot viņu zināšanas un prasmes mūzikas atskaņojuma veidošanā un interpretācijā. Iepazīstināt  ar jaunākajām vokālās mākslas tendencēm. Priekšnesuma veidošanu, sākot ar tehniskiem risinājumiem līdz  spilgtam sniegumam koncertā, akcentējot sadarbība ar  koncertmeistaru.

Pieteikuma anketu nosūtīt elektroniski uz e-pastu  gunars.antapsons@intereses.lv.

Norises laiks: 19.10.2020 - 29.10.2020
Norises vieta: Pamatskola "Rīdze", Krišjāņa Valdemāra iela 2, un Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte", Sarkandaugavas iela 24

Pielikums
Pieteikuma anketa