Kultūras pils “Ziemeļblāzma” oktobrī aicina uz muzikāliem notikumiem

27. oktobrī plkst. 19.00 kultūras pils “Ziemeļblāzma” lielajā zālē norisināsies Mārča Auziņa un Aijas Vītoliņas koncertprogramma “Krustojumi”.

Šis koncerts būs muzikāls ceļojums dažādu valstu, valodu, žanru pasaulē, ietērpts dziedātājas Aijas Vītoliņas brīnišķīgajā balsī un Mārča Auziņa ģitāras aranžijās, kas neatstās vienaldzīgu nevienu klausītāju. No “Karmenas” Spānijā līdz “Elizejas laukiem” Francijā, no “Ķiršu lietus” Latvijā līdz “Maria de Buenos Aires” Argentīnā.

Savukārt, 30. oktobrī plkst. 19.00 Lielajā zālē uz koncertizrādi “100 gadi ar Piafu” aicina pianists Andrejs Osokins un dziedātāja Katrīna Gupalo.

“Mēs ar Andreju šo koncertizrādi iestudējām 2015. gadā un atskaņojām to neskaitāmās pilsētās visā Latvijā. Kopš šiem notikumiem tik daudz kas ir mainījies – mēs paši esam kļuvuši citādāki, pasaule ir mainījusies, tādēļ būs ļoti interesanti redzēt, kā šī izrāde skanēs tagad. Īpaši priecājamies to atkal rādīt Rīgā, jo tālajā 2016. gadā te nospēlējām tikai vienu izrādi, tādēļ daudzi mūsu draugi un talanta cienītāji nepaguva to noskatīties,” stāsta Katrīna Gupalo. Andrejs Osokins piebilst, ka “Ziemeļblāzmā” viņi esot uzstājušies ar dažādām programmām un vienmēr ļoti priecājas te atgriezties “gan ļoti atsaucīgo klausītāju dēļ, gan tādēļ, ka kultūras pils kolektīvs vienmēr mūs uzņem ar īpašu sirsnību un profesionalitāti.”

Biļetes uz pasākumiem var iegādāties kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā, “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.