Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz iedvesmojošām izstādēm

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” neiet gulēt ziemas miegu, tā klausās bērnu čalās, smieklos un spēlējas ar sniegpārslām, vēju, gaismu, papīru, zīdu, stiklu un kaimiņiem. Top izstādes un “vakcīna labākai dienai”!

No 12. janvāra līdz 23. februārim Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils “Ziemeļblāzma” kafejnīcas un skatu torņa ekspozīciju telpu logos būs skatāma Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” bērnu zīmējumu konkursa “Gleznojumi uz zīda un stikla. Mežs kā  dabas sastāvdaļa” izstāde. Vēl kafejnīcas logos būs iespējams aplūkot zīda mākslas darbus un kultūras pils “Ziemeļblāzma” mākslinieces Rasmas Isajevas interpretāciju “Pusdienas mežā”, savukārt torņa logos – darinājumus no stikla.

Sadarbībā ar Rīgas Centrālās bibliotēkas Ziemeļblāzmas filiālbibliotēku no 18. janvāra līdz 23. maijam Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parka Tējas namiņā būs pieejamas deviņas ekspozīcijas ar populāru autoru domugraudiem un iedvesmas vārdiem laika ritumam un sabiedriskai dzīvei aktuālā tematikā jeb “vakcīna labākai dienai”. Literāro ekspozīciju papildinās skulpturālas instalācijas no papīra jumta daļā un speciāli veidots izgaismojums diennakts tumšajā laikā. Pirmā ekspozīcija būs “Brīvības aizstāvēšana”, un tā būs aplūkojama no 18. līdz 31. janvārim.