Košās pavasara izstādes Rīgas Skolēnu pilī

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmas pulciņu audzēkņu darbu izstāde „Mans veikums” tiks atklāta 6.aprīlī plkst.16.00 1.stāva vestibilā. Izstādes atklāšana turpināsies Svētku zālē, kur to ieskandinās koklētāju ansamblis „Austriņa”, tiks demonstrēti audzēkņu gatavotie tērpi, kas šūdināti un veidoti Modes akadēmijā, Apģērbu stila un modes pulciņā, kā arī matu sakārtošanas pulciņa radītās skaistās frizūras. Visi audzēkņu darbi ir tapuši nodarbībās mācību gada laikā. Izstāde būs kā krāšņs zieds no 1. stāva līdz 3.stāva Svētku zālei un būs apskatāma no pirmdienas līdz sestdienai plkst.9.00-20.00 līdz pat 19.maijam.

Izstādē piedalās arī paši mazākie – pirmsskolas vecuma bērni no pulciņa „Mazais prātnieks”. 1.stāva gaitenī (pa kreisi) varēs apskatīt 41 pirmsskolas vecuma bērna (4-7 g.vec.) kopīgi veidotos darbus dažādās tehnikās: filcēšanas, akvareļu, šūšanas un formas. Izstādes apmeklētājus gaida arī kāds interesants uzdevums.

1.stāva gaitenī pie administrācijas var aplūkot fotopulciņa izstādi “Par mums pašiem”. Audzēkņi alternatīvās foto tehnikas (gumija bihromāts) drukā radījuši savas vīzijas par dažādiem Skolēnu pils kolektīviem un pulciņiem. Izstāde apskatāma līdz 31.maijam.

Informāciju sagatavoja:

Iveta Freimane

skolenupils@gmail.com, ifreimane4@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)