“Ildzēni” aicina uz 20 gadu jubilejas koncertu “Mums patīk dziesmās rotāties”

2. oktobrī plkst. 15.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” notiks bērnu vokālā ansambļa “Ildzēni” 20 gadu jubilejas koncerts “Mums patīk dziesmās rotāties”.

Koncertam “Ildzēni” gatavojušies ilgi un rūpīgi, jo pērn plānotais jubilejas koncerts tika atcelts. Tāpēc šajā koncertā bērni un jaunieši ar lielu degsmi izpildīs dzīvespriecīgās Raimonda Paula, Imanta Kalniņa un citu autoru iemīļotas dziesmas. Ansambļa vadītāja Elīna Bule par ansambli saka: ““Ildzēni” ir kā viena liela ģimene, kur smelties gudrību dziedot. Tā ir satikšanās, kas rada prieku.  Mums patīk dziesmās rotāties ik dienas.  Ansamblis, kurā apvienojas brīnišķīgas, radošas, uzņēmīgas un neatlaidīgas meitenes!”

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” bērnu vokālo ansambli “Ildzēni” 2000. gada septembrī dibināja Āris Ziemelis. Grupas muzikālā pedagoģe un daudzu dziesmu autore sākotnēji bija Sandra Bule-Ziemele. Sandras vadībā grupa piedalījusies vairākos liela mēroga pasākumos Latvijā. Kopš 2017. gada ansambļa vadītāja ir Elīna Bule. Pateicoties Elīnas degsmei un uzņēmībai, kopš 2018. gada pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē ansamblim ir izveidotas divas vecuma grupas: no 6 līdz 8 gadiem un no 11 līdz 14 gadiem. Pakāpeniski popgrupa “Ildzēni” ir izveidojusies par koncertējošu vienību, kuras repertuārā ir vairākas muzikālas programmas, kopā ap 40 dziesmām. Repertuārs katru gadu tiek papildināts ar jaunu muzikālo materiālu.

Ieeja koncertā bez maksas, ar obligātu iepriekšēju reģistrāciju rakstot uz kornelija.vitola@riga.lv vai zvanot 67105510. Koncerts notiks “dzeltenajā” ˗ daļēji drošajā līmenī, pie ieejas būs jāuzrāda derīgu “Covid­-19” sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu, telpās jālieto mutes un deguna aizsegus.