Iepazīsti Interešu izglītības metodisko materiālu skates 2021 dalībniekus: Lāsma Lancmane

2021. gada Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē piedalījās 29 skolotāji no 9 izglītības iestādēm ar 23 darbiem. Turpinām vērt vaļā skates darbu PŪRA LĀDI, iepazīstoties ar skates dalībniekiem un viņu darbiem.

Katrs cilvēks no mazotnes pasauli iepazīst arī caur spēli un rotaļu. Kas gan var būt aizraujošāk kā iegūt zināšanas, un praktiskas iemaņas it kā spēlējoties. Skolotāja Lāsma Lancmane, kas uz pasauli raugās optimistiski, ieraudzījusi spēles elementu pat, veidojot savu darbu “S-PĒLIS” 2021. gada metodisko materiālu skatei. Vai gan nav jauki spēlēt S-Pēli, kur var filcēt spēles laukumus un citus elementus tik mīkstus kā pēlis, iepazīt ikdienā pazīstamu spēļu vēsturi un rast iespēju jautrai komunikācijai, kad tikties klātienē nav iespējams.

Iepazīsti Pamatskolas “Rīdze” skolotāju Lāsmu Lancmani, kas skatē piedalījās ar darbu “S-PĒLIS”.

Darba autore, Pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības skolotāja Lāsma Lancmane, vada filcēšanas pulciņu, mākslas un dizaina nodarbības. Pedagoģiskā darba pieredze – 3 gadi. “Interešu izglītībā strādāju, jo tā varu pāris reizes nedēļā starp nopietnākiem darbiem nodarbināt rokas, mācot bērniem, kuri to vēlas, jomu, kas man pašai interesē un patīk”, stāsta Lāsma. Lāsmas metodiskā darba veidošana bija attālināto mācību perioda produkts: “Ar bērniem satikties nebija iespējams un vajadzēja izstrādāt savu veidu, kā ar tiem komunicēt”.

 

Ar Lāsmas Lancmanes darbu “S-PĒLIS” iespējams iepazīties šeit.

Materiālu publicēšanai sagatavoja: Lāsma Lancmane, Arta Grīna, Dace Timule, Oskars Vainausks, Marina Lučko, Inga Cimiņa