Iepazīsti Interešu izglītības metodisko materiālu skates 2021 dalībniekus: Inga Brūkle

2021. gada Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē piedalījās 29 skolotāji no 9 izglītības iestādēm ar 23 darbiem. Turpinām vērt vaļā skates darbu PŪRA LĀDI, iepazīstoties ar skates dalībniekiem un viņu darbiem.

Mūsdienu dinamiskajā laikmetā, kad tehnoloģijas sniedz iespēju ātri iegūt un apstrādāt informāciju, īpašu nozīmi iegūst tādu īpašību attīstīšana kā pacietība, precizitāte, neatlaidība, vienlaikus trenējot radošumu, smalko motoriku un spēju koncentrēties. To visu var iegūt darbojoties kopā ar Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centra “Altona” skolotāju Ingu Brūkli, kas skatē piedalījās ar darbu “Papīrs. Burti. Dizains.”

Iepazīstinām ar  interešu izglītības skolotāju Ingu Brūkli, kas savu pieredzi apkopoja darbā “Papīrs. Burti. Dizains.”.

Ingai Brūklei ir liela pedagoģiskā pieredze – 15 gadi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā un 3 gadi Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrā “Altona”. Interešu izglītību skolotāja izvēlējusies tāpēc, ka šeit iespējams ar katru audzēkni strādāt individuāli, izrunāt visus jautājumus un problēmas. Uz jautājumu, kas motivēja veidot metodisko darbu un piedalīties Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē 2021.gadā, Inga atbild: “Ir pietiekoši daudz zināšanu, lai varētu ar tām padalīties”.

Ar Ingas Brūkles darbu “Papīrs. Burti. Dizains.” iespējams iepazīties šeit.

Materiālu publicēšanai sagatavoja:Inga Brūkle, Ieva Medne, Dace Timule, Oskars Vainausks, Marina Lučko, Inga Cimiņa