Iepazīsti Interešu izglītības metodisko materiālu skates 2021 dalībniekus: Inese Jasmane-Rūrāne

2021. gada Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē piedalījās 29 skolotāji no 9 izglītības iestādēm ar 23 darbiem. Turpinām vērt vaļā skates darbu PŪRA LĀDI, iepazīstoties ar skates dalībniekiem un viņu darbiem.

Inese Jasmane-Rūrāne ir skatuves cilvēks ar harizmu un allaž dzirkstošu smaidu – tik siltu kā Itālijas saule, tādēļ viņai viegli saprasties gan ar kolēģiem, gan ar saviem audzēkņiem un iedvesmot tos. Varbūt tieši tādēļ viņas izvēlētā metodiskā darba tēma 2021.gada Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē bija “Itāļu valodas fonētika labskanīgai vokālo iemaņu attīstībai”.

Iepazīsti Pamatskolas “Rīdze” skolotāju Inesi Jasmani-Rūrāni, kas skatē piedalījās ar darbu “Itāļu valodas fonētika labskanīgai vokālo iemaņu attīstībai”.

Darba autore, Pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības skolotāja Inese Jasmane-Rūrāne, vada Solo dziedāšanu Mūzikas studijā. Pedagoģiskā darba pieredze – 22 gadi, pamatskolā “Rīdze” strādā 20 gadus. “Man ļoti patīk šīs darbs, jo to varu savienot arī ar darbošanos uz skatuves,” atzīstas Inese. Uz jautājumu, kas motivēja veidot metodisko darbu un piedalīties metodisko materiālu skatē, autore atbild: “Ilgus gadus domāju par metodiskā darba tēmu, bet pandēmija izdarīja savas korekcijas un tā šis darbs tapa”.

Ar Ineses Jasmanes-Rūrānes darbu “Itāļu valodas fonētika labskanīgai vokālo iemaņu attīstībai” iespējams iepazīties šeit.

Materiālu publicēšanai sagatavoja: Inese Jasmane-Rūrāne, Arta Grīna, Oskars Vainausks, Marina Lučko, Inga Cimiņa.