Iepazīsti Interešu izglītības metodisko materiālu skates 2021 dalībniekus: Ilze Jurjāne

2021. gada Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatē piedalījās 29 skolotāji no 9 izglītības iestādēm ar 23 darbiem. Turpinām vērt vaļā skates darbu PŪRA LĀDI, iepazīstoties ar skates dalībniekiem un viņu darbiem.

Vai gan mēs varētu iedomāties pasauli bez mūzikas? Droši vien nē. Bet, lai to radītu, ir ilgi jāmācās. Mūzikas teorija, solfedžo, mūzikas literatūra, instrumentu spēlē, dziedāšana – tik kompleksas zināšanas un prasmes nepieciešamas katram mūziķim. Skolotāja Ilze Jurjāne mīl mūziku un savu darbu ar audzēkņiem, tādēļ 2021.gada metodisko materiālu skatē iesniegusi darbu “Muzikālās studijas “Gamma” mūzikas teorijas apgūšana attālinātā mācību procesā”, lai atvieglotu kopīgo ceļu mūzikā, un šobrīd dalās pieredzē arī ar Jums.

Iepazīsti Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” skolotāju Ilzi Jurjāni, kas skatē piedalījās ar darbu “Muzikālās studijas “Gamma” mūzikas teorijas apgūšana attālinātā mācību procesā”.

Darba autore, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” interešu izglītības skolotāja Ilze Jurjāne, vada bērnu un jauniešu centra “Daugmale” muzikālās studijas “Gamma” mūzikas teorijas nodarbības, bērnu vokālo studiju “Aijajā”, mūzikas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem un Rīgas Teikas vidusskolas 5.-8. klašu meiteņu kori. Par skolotāju strādā 3,5 gadus, visus – interešu izglītībā. “Interešu izglītībā ir iespējams strādāt ar motivētiem bērniem un jauniešiem, kam interesē konkrētā joma. Skolotājs var palīdzēt attīstīt audzēkņu radošumu, papildināt zināšanas brīvākā gaisotnē, katram atbilstošā tempā,” atzīstas Ilze. Uz jautājumu, kas motivēja veidot metodisko darbu un piedalīties metodisko materiālu skatē, Ilze atbild: “Metodiskais darbs radīts attālināto mācību laikā, kamēr darbs klātienē nebija iespējams. Tas deva iespēju apkopot savus veidotos materiālus, lai dalītos pieredzē arī ar citiem skolotājiem”.

Ar Ilzes Jurjānes darbu “Muzikālās studijas “Gamma” mūzikas teorijas apgūšana attālinātā mācību procesā” iespējams iepazīties šeit.

Materiālu publicēšanai sagatavoja: Ilze Jurjāne, Inga Korņejeva, Oskars Vainausks, Marina Lučko, Inga Cimiņa