BJC “Daugmale” iešūpo pavasari ar krāšņu mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādi

Vai esam iešūpojuši pavasari? Jā! To apliecināja saulīte, kas 19.aprīļa pēcpusdienā priecēja BJC “Daugmale” mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādes “Iešūpo pavasari”, noslēguma pasākuma dalībniekus. Izstādē, ar saviem radošajiem darbiem, piedalījās 12. mākslas pulciņu audzēkņi. Darbos vērojami pavasara motīvi – pūkaini pūpoli, dziedoši putni,  priecīgi zaķi un ainavas, ar plaukstošiem kokiem.Pasākuma dalībniekus  ielīksmoja flautas burvīgais skanējums, skolotājas Diānas Pavlovskas un viņas audzēknes izpildījumā, kā arī skolotājas Sanitas Blīves audzēkņu dziedātās dziesmas. Mākslas pulciņu skolotāji un audzēkņi saņēma pateicības par dalību izstādē, kā arī nelielu pārsteigumu no Lieldienu zaķa.

Ikviens pasākuma dalībnieks, varēja pārbaudīt savas zināšanas viktorīnā “Pavasara āķīši”, kā arī attīstīt  vērīgumu, veicot īpašus uzdevumus – meklējot atbildes uz jautājumiem izstādes darbos. Katram izstādes “Iešūpo pavasari” izstādes dalībniekam, tika dota iespēja, nobalsot par vienu no izstādes darbiem. Vislielāko skatītāju atzinību un darba simpātiju balvu ieguva – Sindija Hanna Neimane.

Izstāde “Iešūpo pavasari”, iedvesmoja jauniem darbiem, jo visi izstādes dalībnieki pauda vēlēšanos, noteikti piedalīties nākamajā radošo darbu izstādē.

Vēlam radošu garu, mākslas pulciņu skolotājiem un viņu audzēkņiem!  Uz tikšanos, nākamajā izstādē!!!

Info: BJC «Daugmale» mākslas jomas metodiķe Inita Zēriete

Foto Info: BJC «Daugmale» mākslas jomas metodiķe Inita Zēriete