Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” audzēkņu darbi Latvijai

Spīķeru kvartālā, Latvijas svētku mēnesī, no 18.novembra apskatāma Rīgas Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas interešu izglītības programmu bērnu un jauniešu darbu fotoizstāde.

Spīķeru kvartāls atrodas 15 minūšu gājienā  no Vecrīgas centra Daugavas dienvidu virzienā. Spīķeru kvartāls ar promenādi iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma teritorijā – Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā.

Paldies keramikas darbnīcas (sk. Iveta Aigare), studijas “Zīmēšana un gleznošana” (sk. Konstantīns Glazunovs), stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” (sk. Ilze Rimicāne), dizaina, vides un interjēra mākslas studijas (sk. Guna Mēnese Kudule), rokdarbu un dizaina studijas (sk. Inga Korņejeva) animācijas un virtuālās grafikas datoru studijas (sk. Jekaterina Staverska) un LEGO pulciņa (sk. Sandra Bērziņa) audzēkņiem un skolotājiem par krāsaino sveicienu svētkos!

Izstāde tapusi sadarbībā ar Spīķeru kvartāla projektu vadītāju Igoru Gobalovu.

Aicinām apskatīt mūsu veikumu un iepazīt Spīķeru kvartālu!

Informāciju sagatvoja: Ilze Rimicāne, BJC “Daugmale” izglītības metodiķe, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pasākumu koordinatore