Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi no Lietuvas atgriežas ar diviem Grand Prix!

 

No 5. līdz 9.aprīlim Lietuvas pilsētā Viļņā norisinājās III Starptautiskais mākslinieciskās izteiksmes konkurss-festivāls „Mūzikas talantu līga 2017”, kurā piedalījās BJC „Bolderāja” deju studijas „Diamond” un Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņi.

Uz Viļņu no Balss attīstības studijas „Kantilēna” devās trīs grupas: „Akkolada”, „Akcents” un „Līga”, bet no deju studijas „Diamond” uz Lietuvu brauca vidēja un vecākā grupa.

Kopumā konkursā piedalījās 1500 dalībnieku no Armēnijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Igaunijas, Maltas, Lietuvas un Latvijas.

Balss attīstības studijas „Kantilēna” grupa „Accolada” ieguva I un II vietas Diplomus un nomināciju „The best stage image”, grupa „Akcents” – II un III vietas Diplomus, grupa „Līga” III vietas Diplomu, soliste Sofija Kazakova – III vietas Diplomu, soliste Anastasija Jačmenkina I vietas Diplomu un solists Eduards Rediko – I vietas Diplomu, kā arī lielo Grand Prix balvu kategorijā  Vokal Junior!

Savukārt Deju studija „Diamond” konkursā piedalījās ar 5 dejām, divas dejas katrai grupai un solo deja Annas Ļetunovskas izpildījumā „Vai Tu atceries?” Pēc konkursa pirmās dienas visas studijas „Diamond” dejas saņēma I vietas Diplomus, bet trīs dejas, tajā skaitā arī Annas solo tika izvirzītas GRAND PRIX nominācijai. Kopumā Grand Prix kategorijai tika izvirzītas sešas dejas un lielo balvu ieguva deju studijas „Diamond” vecākā grupa, savukārt Anna par savu priekšnesumu saņēma žūrijas specbalvu!

No sirds sveicam mūsu jaunos talantīgos māksliniekus un viņu skolotājas Irinu Parahņeviču un Tatjanu Čilikinu ar gūtajiem panākumiem!

Vairāk informācijas par pašu konkursu var apskatīt šeit: http://muzikostalentulyga.lt/

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.

Foto no pedagogu personiskā arhīva.