Aicinām Rīgas koru diriģentus saņemt XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu deju svētku nošu krājumus

Sācies Rīgas koristu ceļš pretim svētkiem – aicinām diriģentus saņemt jaunos XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu deju svētku nošu krājumus!

Rīgas interešu izglītības metodiskais centrs informē, ka ar Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamenta atbalstu un saskaņā ar RD Izglītības, kultūras un sporta komitejas 19. septembra lēmumu ir iegūts papildus finansējums un tiek nodrošināti XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku  nošu krājumi. Krājumi paredzēti kolektīviem, kas piedalījās 2018./2019. mācību gada  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku  skatēs (jauktie, 5.-9, 5.-12. un cita šīs vecumposma dalījuma kori, meiteņu kori) un zēnu kori, kuri piedalījās Dziesmu svētku repertuāra kopmēģinājumos un koncertos.

Krājumus var saņemt  no 30. septembra  līdz 4. oktobrim darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 Rīgas Interešu izglītības metodiskajā centrā. Lūdzam ņemt vērā, ka 5.-9. klašu koru krājums būs pieejams no 30. septembra plkst. 13.00!

Vēršam uzmanību, ka no 2019. gada 2. septembra mūsu atrašānās vieta ir mainījusies. Krājumu saņemšanas vieta –  BJC “Laimīte” Rīgas Interešu izglītības metodiskajā centrā BALTĀSBAZNĪCAS IELĀ 14, 302. telpā (3. stāvs).

Lai visiem radošs darbs un skaists ceļš līdz svētkiem!