Aicinām piedalīties bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādē – konkursā “Rakstu rakstiem izrotāju!”

Aicinām interešu izglītības iestāžu, vispārizglītojošo skolu, privāto izglītības iestāžu, kursu un studiju audzēkņus no 5 līdz 25 gadu vecumam piedalīties Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādē-konkursā “Rakstu rakstiem izrotāju!”.

Gaidot un gatavojoties Valsts svētku laikam, celsim ārā no pūralādes mūsu tautas etnogrāfiskos rakstus un zīmes, lai tajos rastu iedvesmu jauniem radošiem darbiem. Izmantojot izvēlēto vizuāli plastiskās mākslas tehniku, jāizgatavo darbu no dažādiem materiāliem, piemēram dabas materiāli, koks, māls, papīrs, pērlītes, tekstilmateriāli, otrreiz pārstrādājamie materiāli u.c..

Konkursa darbus jāiesniedz  2021. gada 9.novembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” Lidoņu ielā 27, k-2. Izstāde būs apskatāma no 10. novembra līdz 8.decembrim. Izstādes noslēgums un laureātu sveikšana 2021. gada 8.decembrī plkst.16.00.

Konkursu rīko Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Rīgas Kultūras centru “Iļģuciems”.

Konkursa NOLIKUMS.

Lai mums kopā izdodas skaista izstāde!