Aicina apmeklēt tēlniecības un zīmēšanas studiju audzēkņu darbu izstādi “Māksla tomēr…” Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”

Aicinām apmeklēt tēlniecības un zīmēšanas studiju audzēkņu darbu izstādi “Māksla tomēr…” Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”. Izstāde apskatāma no 4.-22.februārim, katru dienu no plkst 11.00-20.00, Altonavas ielā 6.

“Lai dzīvotu, elpotu un smaidītu pasaulei vajag vairāk krāsu, nenopietnu cilvēku un otu. Otas un krāsas ir, tāpēc esmu arī es.” (Petra Belova, 13 gadi, apmeklē zīmēšanas un tēlniecības studijas astoto gadu).

31.janvārī Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” izstāžu zālē tika atklāta tēlniecības un zīmēšanas studiju audzēkņu darbu izstāde “Māksla tomēr…”. Lielākā daļa studiju audzēkņu sāka apmeklēt nodarbības vēl pirmsskolas vecumā, bet daži dara to jau piecpadsmito gadu. Visvecākajam izstādes dalībniekam ir 25 gadi, bet jaunākajam 9 gadi. Studijas vada pedagogs Dace Endziņa, kura pati savas radošās gaitas sāka Bērnu un jauniešu centrā “Altona” kā audzēkne, bet nu jau 26 gadus pati nodod savas zināšanas un prasmes bērniem un jauniešiem.

Izstādi atklāja PBJC “Altona” izglītības metodiķe Jolanta Komarovska, ar muzikāliem priekšnesumiem izstādes apmeklētājus sveica vokālās studijas “Mārītes” dalībnieki (pedagogs Aija Liepiņa). Pateicības vārdus saņēma gan audzēkņi, gan pedagogs Dace Endziņa. Izstādes darbi priecēja ne tikai pašus audzēkņus, bet arī kuplā pulkā sanākušos vecākus un pedagogus.

“Mana mamma teica, ka tēlniecībā var mīcīt mālu. Bet man patika visu mīcīt un tāpēc es četru gadu vecumā sāku nākt tēlniecībā. Man joprojām patīk mīcīt mālu” ( Elīna Jefimova, 10 gadi, apmeklē tēlniecības studiju sesto gadu).