Aicina uz tiešsaistes kursiem “Teātra māksla”

Jauno gadu uzsākot, izglītības vadības maģistrs un profesionāls lektors Indars Kraģis organizē profesionālās pilnveides tiešsaistes kursus “Teātra māksla”, kas ir īpaši nozīmīgi amatierteātru režisoriem, “Teātra mākslas” mācību priekšmeta pedagogiem, interešu izglītības pedagogiem un tiem, kuri vēlas gūt dziļāku izpratni un apgūt efektīvas un radošumu veicinošas metodes darbam uz skatuves.

Kursu materiāli sastāv no iepriekš sagatavotiem resursiem, tai skaitā, uzskates līdzekļiem, praktiski izmantojamiem vingrinājumiem, meistarklašu un ievērojamāko meistaru video par tēmām:

  • “Teātra mākslas un aktierdarba pamati”,
  • “Priekšnesuma veidošana un režija”,
  • “Personāža un lomas analīze”,
  • “Dramaturģijas veidošana un lugas analīze”,
  • “Skatuviskā komunikācija un runa”,
  • “Teātra pedagoģiskie aspekti” u.c.

Jūs varat noteikt personīgi piemērotu mācību slodzi (no kuras atkarīgs kursa apguves ilgums) un piekļūt materiāliem jebkurā sev ērtākā vietā un laikā. Kursa saturs tiek regulāri papildināts, tādēļ vienmēr zināsit par jaunākajām aktualitātēm.

Atsauksmes:
  •  Silvija Kivko, “Teātra mākslas” skolotāja Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā: “Viss bija ļoti labi pārdomāts un organizēts. Garlaikoties nebija laika.”  
  • Ērodeja Kirillova, Zemītes tautas nama vadītāja: “Šajos kursos uz daudzām it kā zināmām lietām paskatījos no cita skatu punkta. Sen nebiju saskārusies ar tik dziļu skatījumu uz režiju.”
  •  Vija Miška, teātra pulciņa režisore Praulienas pamatskolā: “Ļoti zinošs, profesionāls lektors, kurš labi saprotas ar auditoriju.”

Reģistrācija (līdz 16. janvārim): https://ieej.lv/teatra-kursi.

Mācību laikā saņemsit atbalstu no citiem studiju biedriem – teātra mākslas praktiķiem – un profesionālas lektora konsultācijas. Noslēgumā iegūsiet izglītības apliecinošo dokumentu par 34 ak. stundām. Tāpat Jūs iegūsit 14 dienu garantiju, kas nozīmē, ka tad, ja mācību pieeja vai resursi nešķitīs pietiekami kvalitatīvi, mēs atdosim pilnu samaksāto summu.

Pēc dalības reģistrācijas saņemsit rēķinu, kuru var apmaksāt, veicot vienreizēju maksājumu (dalības maksu var segt arī juridiskas personas). Dalības maksa, reģistrējoties līdz 16. janvārim, ir 120 eur. Pēc apmaksas veikšanas nosūtīsim piekļuves saiti visiem studiju grupas resursiem.

Jautājumu gadījumā, rakstiet vai zvaniet (+371) 2551 4384.

Sagatavojieties būt iedvesmoti un darboties vēl augstākā kvalitātē!