Aicina Rīgas skolu koru un ansambļu dalībniekus uz “Rīgas A Cappella festivālu”

No 13. līdz 15. novembrim Rīgā norisināsies jau trešaisRīgas a cappella festivāls”. Izcili Latvijas mākslinieki demonstrēs a cappella dziedāšanas tradīciju visā tās plašajā spektrā – sākot ar vokālās grupas Latvian voices muzikālajiem eksperimentiem, kas klausītāju aizvedīs no tautasdziesmas skanējuma līdz inovatīvai popmūzikai un beidzot ar pareizticīgo mūzikas pērlēm koru Blagovest un Logos izpildījumā. Ar a cappella žanra aizsākumiem klausītājus iepazīstinās grupa Ars Antiqua Riga, kas festivāla koncertā Labirinti atskaņos 12. – 15. gadsimta mūziku. Īpaši kolorītu un atraktīvu programmu šogad piedāvā festivāla Nakts koncerts, kurā varēs dzirdēt gan vokālo grupu Framest, gan Rīgas Gospelkora programmu, to visu ar atraktīviem priekšnesumiem papildinās improvizācijas teātris Art’i’šok. Šī gada jaunums klausītājiem ir Festivāla karte, kas dos iespēju apmeklēt visus “Rīgas A Cappella festivāla” koncertus īpaši rezervētās vietās un iespēju tikties ar festivāla māksliniekiem norises vietā koncertzālē Rīga.

Tā kā festivāls orientēts uz a cappella  dziedāšanas tradīcijas popularizēšanu un daudzveidības demonstrēšanu, īpaši vēlamies uzrunāt jauniešu auditoriju, kā arī koru dalībniekus, diriģentus un mākslinieciskos vadītājus. Festivālā liela nozīme ir tieši izglītības daļai, un tādēļ vēlamies Rīgas un novadu skolu koru un ansambļu dalībniekiem, skolēnu un jauniešu koriem un mūzikas skolu audzēkņiem šo festivālu piedāvāt apmeklēt par īpašām cenām, lai visiem interesentiem tas būtu pieejams.

Koriem, ansambļiem un mūzikas skolām ir izstrādātas divu veidu festivāla kartes – Mazā un Lielā.

  • Mazā festivāla karte (10 EUR) piedāvā apmeklēt pasākumus 14.11.2015. (meistarklase, Latvian Voices koncerts, tikšanās ar māksliniekiem, Nakts koncerts ar Framest un Rīgas Gospelkori).
  • Lielā festivāla karte (15 EUR) piedāvā visu pilno festivāla programmu trīs dienu garumā no 13.11. – 15.11.

Festivāla kartes piedāvājums (PDF)

Festivāls piedāvā četrus augstvērtīgus un stilistiski atšķirīgus koncertus, meistarklases un tikšanās ar māksliniekiem. Festivāla programma ir veidota tā, lai tā būtu interesanta un mūsdienīga un pēc iespējas daudzpusīgāk parādītu a cappella dziedāšanas plašās iespējas.

Festivālā piedalās tādas grupas kā: Latvian Voices, Ars Antiqua Riga, Framest. Piedalās izcili Latvijas kori: Rīgas gospelkoris, kori “Logos” un “Blagovest” ar koncertu “Pareizticīgo dziedājumi”, u.c.

Īpašās kartes var iegādāties tikai piesakot savus kolektīvus individuāli, rakstot uz  info@rigasacappellafestivals.lv

Interesentiem, kas biļetes vai festivāla apmeklētāju kartes vēlēsies nopirkt citādāk, tās būs par standarta cenām pieejamas www.bilesuparadize.lv.