Zināmi Rīgas mūsdienu un citu deju žanru kolektīvu radošā festivāla “Dejo ar vadītāju” uzvarētāji

 

Festivāls norisinājās attālināti un tam tika iesniegti 10 deju video. Žūrijas sastāvā darbojās Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vadītāja Inga Cimiņa un  galvenās speciālistes deju jomās Ineta Bērziņa un Ivetta Tamane.

Katrs deju kolektīvs dalībai festivālā tika aicināts pieteikt vienu vai divas dejas, bet vienā no dejām bija jāpiedalās deju kolektīva vadītājam, kuram dejā atvēlēta jebkura loma – solo, pilnvērtīgs sastāva dejotājs, epizodiska loma, kas paspilgtina vai atklāj priekšnesuma ideju.

Izvērtējot iesniegtos video, žūrija augstāko vērtējumu piešķīra  pamatskolas „Rīdze” mūsdienu deju grupu „Rīdze” priekšnesumiem „Rokgrupa „Mēs neapstāsimies!””, „Kādēļ vēlu nāci tu?” un „Chicago” („Čikāga”). Apsveicam atraktīvo un enerģisko vadītāju Ievu Rudzīti!

Sveicam arī Rīgas 80. vidusskolas deju kolektīvu un vadītāju Annu Zolotarjovu, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” horeogrāfisko ansambli “Pērlīte” un vadītājas Marinu Dumbergu-Lobanovu un Diānu Gorsku, Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centra “Altona” deju grupu “Flamenco” un vadītāju Santu Kasatkinu!

Par dalību festivālā kolektīvi saņems Diplomus, balvas, kā arī tīmekļvietnē www.intereses.lv un sociālo tīklu platformās Facebook un Youtube gaidiet video ieskatu festivālam “Dejo ar vadītāju” pieteiktajos priekšnesumos, kā arī stāstus par šiem kolektīviem un enerģiskajiem vadītājiem.

Lai izdodas nepazaudēt prieku, aizrautību un enerģiju dejojot attālināti un piedzīvot atkalredzēšanās prieku klātienē!