Ziemassvētku uzvedums, rotaļas un Ziemassvētku vecītis ar dāvanām!

plakats_zsv_2016Teātrī “Zīļuks” top Ziemassvētku jauniestudējums bērniem – “Zvaigžņu rūķītis”! Jau no 15. decembra vecāki ar bērniem ir gaidīti Rīgas Skolēnu pilī uz tradicionālajām Ziemassvētku eglītēm.  Būs Ziemassvētku uzvedums, rotaļas un Ziemassvētku vecītis ar dāvanām! 

Šogad Ziemassvētku stāsts būs par Zvaigžņu rūķīti. Pasaku mežā visi gatavojas Ziemassvētku vakaram – izrotā eglīti, uzpoš mājas, cep un šmorē. Arī Zvaigžņu rūķītim ir darba pilnas rokas – jāspodrina zvaigznes, lai tās Ziemassvētku vakarā spoži mirdzētu, tāpēc jau arī viņu sauc par Zvaigžņu rūķīti.

Visapkārt valda līksmība, skan dziesmas. Zvaigžņu rūķītis ir godam sagatavojies lielajam notikumam – zvaigžņu iedegšanai, kad piepeši pamana, ka pazudusi visskaistākā zvaigzne. Kur tā palikusi? Kāds paņēmis? Varbūt pati aizgājusi? Līdz svētku atklāšanai palikušas tikai dažas stundas, tādēļ Rūķītis nekavējas un dodas Zvaigzni meklēt.

Pēc izrādes visi dodas uz Svētku zāli pie lielās egles rotaļās, sagaida Ziemassvētku vecīti un saņem dāvanas. Apmeklētājus, kas ieradušies ātrāk, Pasaku meža darbīgie rūķi sagaidīs ar dažādiem uzdevumiem radošajās darbnīcās.

Iestudējums domāts bērniem vecumā no 3 gadiem. Ziemassvētku eglītes notiek Rīgas Skolēnu pilī, K. Barona ielā 99.Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs.

Papildus informācija www.rsp.lv, www.facebook.com/teatrisziluks vai pa tālruni 27006034.