TJN “Annas 2” „Riteņvasaras” komanda uzvar Olaines velosvētkos

21. augustā kuplā skaitā (30 dalībnieku sastāvā) TJN „Annas 2” Velo mini moto pulciņu pārstāvošā „Riteņvasaras” komanda piedalījās Olaines velosvētkos, izmantojot iespēju pacīnīties ne tikai Bērnu braucienā, bet arī Ģimeņu distancē un Tautas distancē.

Bērnu braucienā vislabāk veicās Valtam Skujiņam, Laurai Klismetei un Paulai Patrīcijai Tilko, kas uzvarēja savās grupās. Diāna Lote Valdberga, Dāvis Grīnvalds, Alvils Pētersons un Krišjānis Justs Ratnieks izcīnīja 2. vietas, bet Roberts Martins, Kate Skujiņa, Līva Šlosberga un Kristens Krists Tensons bija trešie. Braši jaunākajās grupās cīnījās arī TJN “Annas 2” mazākie braucēji, kam uzvaru laiks vēl priekšā, bet Artūram šoreiz par augstāku vietu pacīnīties neļāva tehniska kļūme, tomēr viņš nepadevās un finišēja skriešus. Tas viss kopsummā deva „Riteņvasaras” komandai pārliecinošu uzvaru bērnu komandu vērtējumā.

Izturīgākie kopā ar vecākiem devās arī 6 km Ģimeņu distancē, kur Kristens kopā ar mammu Kristīni ieguva Radošākā tandēma balvu, bet Līva – balvu par oriģinālāko ķiveres rotājumu. Savukārt Kirila tētis Oļegs Stefjuks un Velo mini moto pulciņa skolotāja Lauma Krogzeme startēja 45 km Tautas distancē, kur Lauma savā FT5 grupā izcīnīja 1. vietu.