Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” aicina pieteikties Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli-plastiskās mākslas konkursam-izstādei “Dāvana Rīgai. Kolāža”

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” aicina pieteikties Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli-plastiskās mākslas konkursam-izstādei “Dāvana Rīgai. Kolāža”.

Konkursā piedalās Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņi vecumā no 7 līdz 25 gadiem un tā mērķi ir veicināt bērnu un jauniešu interesi un par vienu no vizuālās mākslas tehnikām – kolāžu un rosināt dalībniekus iepazīties ar tās pielietojumu dažādos laika periodos un mākslas stilos (īpaši modernisma laikmeta stilos – kubismā, ekspresionismā, sirreālismā).

DALĪBNIEKI: Konkursa darbu iesniegšana un vērtēšana notiks 3 vecuma grupās:

1) 7-11 gadi;

2)12-15 gadi;

3)16-25 gadi.

DARBU IESNIEGŠANA: Konkursa dalības pieteikuma un darbu iesniegšana norisināsies 6. novembrī plkst.8:00-18:00 Tehniskās jaunrades namā “Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā.

Ar nolikumu var iepazīties ŠEIT

Konkursa rezultātu paziņošana notiks 17. novembrī Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” mājaslapā un sociālo mediju kontos, kā arī www.intereses.lv.

Konkursa laureāti tiks apbalvoti ar diplomiem un balvām!

Informāciju sagatavoja
Inga Skuja
Tehniskās jaunrades nama “Annas 2”
direktora vietniece izglītības jomā