Tautas deju koncerts “Ziemas raksti” Kultūras centrā “Iļģuciems”

7. decembrī plkst. 18.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” norisināsies jauniešu deju kolektīva “Latve” koncerts “Ziemas raksti”.

Ik gadu pirmajā decembra sestdienā Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” jauniešu deju kolektīvs “Latve” aicina uz lustīgu sadancošanu deju kolektīvus no visas Latvijas. Šoreiz deju kolektīva “Latve” aicinājumam atsaukušies un koncertā piedalīsies ˗  JDK “Dejotprieks” (Rīga), VPDK “Dejotprieks” (Rīga), JDK “Austriņš” (Salaspils), TDK “Dzīpars” (Rīga), deju kolektīvs “Zālīte” (Jūrmala) un JDK “Randa” (Salacgrīva). Gaidot Ziemas saulgriežus, koncertā tiks izdejoti dažādi deju raksti un horeogrāfijas no jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvu repertuāriem.

Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” jauniešu deju kolektīvs “Latve” dibināts 1985. gadā. Tā mākslinieciskā vadītāja ir Kristīne Jirgensone. Deju kolektīvā “Latve” dejo jaunieši no dažādiem Latvijas nostūriem un viņus vieno jaunības smaids, dzīvesprieks un mīlestība uz deju. “Latves” dejotāji zina, kas ir laimes mirklis, kad kustība, rokasspiediens, acu skats pasaka to, ko nav iespējams izteikt vārdos.

Biļetes uz koncertu var iegādāties vienu stundu pirms koncerta sākuma Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” 1. stāva foajē. Biļešu cenas: 2.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1.00 EUR.