Tautas deju koncerts “Saule un mēness rotājas” Kultūras centrā “Iļģuciems”

15. februārī plkst. 18.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” norisināsies jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīva “Dejotprieks” koncerts “Saule un mēness rotājas”.

Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dejotprieks” mīl deju un prot mīlēt dejā. Tādēļ laikā, kad kalendārā vēl ziema, bet sirdīs jau pavasaris, “Dejotprieks” aicina sajust mīlestību siltām noskaņām piepildītā koncertā, kurā tiks izdejotas horeogrāfijas no jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvu repertuāriem. Koncertā piedalīsies arī Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” jauniešu deju kolektīvs “Latve”, vadītāja Kristīne Jirgensone, “Swedbank” vidējās paaudzes deju kolektīvs “Artava”, vadītāja Ilze Zosāre, Ērgļu novada jauniešu deju kolektīvs “Rūdis”, vadītāja Antra Grinberga, Kultūras pils “Ziemeļblāzma” vidējās paaudzes deju kolektīvs “Auda”, vadītāja Nadīna Neimane-Gardoviča, SIA Arodbiedrību klubs “Vecrīga” Tautas deju ansamblis “Rīdzenieks” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Rīdzenieks”, vadītājs Viesturs Virza.

Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” jauniešu deju kolektīvs “Dejotprieks” dibināts 1996. gadā. Dalībnieki, kas kolektīvā dejoja kopš tā dibināšanas brīža, pieauga, mainījās dejotāju vecuma grupa, taču vēlme dejot nepazuda. Tādēļ 2010. gadā tikai izveidots vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dejotprieks”. Abus kolektīvus kopš dibināšanas brīža vada Sandra Keisele. Dejotājus no dažādiem Latvijas nostūriem draudzīgos kolektīvos vieno dzīvesprieks un mīlestība uz deju. Tieši tas ir noteicis kolektīvu repertuāra izveidi, kas galvenokārt balstās uz jautrām un dzīvespriecīgām oriģinālām horeogrāfijām.

Biļetes uz koncertu varēs iegādāties vienu stundu pirms koncerta sākuma Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” 1. stāva foajē. Biļešu cenas: 2 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1 eiro.