Skolēnu pils karatē pulciņa audzēkņi karatē sacensībās “Latvia Open 2016”

19. novembrī „Arēnā Rīga” gada vērienīgākajās starptautiskajās karatē sacīkstēs „Latvia Open 2016” par balvām cīnījās vairāk nekā 500 sportisti no 11 pasaules valstīm. No Rīgas Skolēnu pils sacensībās piedalījās Ivars Pričins, Armands Vikmanis, Luīze Marta Lūse, Reinis Kesners, Eduards Liepiņš, Robina Zvirgzdiņa un Elizabete Auriņa.

Sacensību vakara svinīgo daļu atklāja Japānas vēstniecības Latvijā padomnieks Naotaka Sakaguči (Naotaka Sakaguchi), kurš savā runā sacīja: „Es pateicos Latvijas Karatē Federācijai par izrādīto lielo godu atklāt šīs sacensības. Man ir patīkami, ka karatē ir tik ļoti populārs Latvijā. Karatē nodarbības norūda cilvēka garu un to disciplinē, kas savukārt noved pie personības harmoniskas attīstības.” Pateicoties Japānas vēstniecībai Latvijā par starptautiskā karatē čempionāta „Latvia Open 2016” atbalstu Latvijas Karatē Federācijas ģenerālsekretārs Arnis Šauriņš pasniedza Naotaka Sakaguči kungam piemiņas medaļu un goda rakstu.

Sacensības notika 5 vecuma grupās un 59 kategorijās. Latvijas sportisti ieguva 22 zelta, 31 sudraba, 55 bronzas medaļas.

Rīgas Skolēnu pils audzēkņi izcīnīja:

Elizabete Auriņa kategorijā Kata Female 10-11.gadi III vieta;

Luīze Marta Lūse kategorijā Kata Female III vieta;

Ivars Pričins kategorijā Kata Male II vieta.

 

Sacensības tiešraides ierakstu Jūs variet vērot šeit:

http://www.youtube.com/channel/UC0aYpK-Lsd4xwX4vYdBU2Ow/live

 

Informāciju sagatavoja:

Andrejs Rozīts

skolenupils@gmail.com

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Godžu-rju karatē pulciņa interešu izglītības skolotājs

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)