Skaists, skanīgs un košs lielkoncerts “Lai rīb zeme dancojot!”

Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” DA “Dancītis” izdejoja savu divu gadu loloto lielkoncertu “Lai rīb zeme dancojot!” 2022.gada 28.maijā

Šis lielkoncerts tika veidots kā vienots deju uzvedums ar iestudētiem uznācieniem, nogājieniem, vairāku grupu kopīgu sadejošanu, mijoties vienai dejai ar nākamo, un dažādu dalībnieku vecumu sadejošanu vienā kopīgā dejā! Vecākās grupas dejotāji prasmīgi ieveda deju pasaulē arī pašus mazākos, kuriem šis bija pirmais lielkoncerts mūžā!

Koncertā tika izdejoti daudzi jauniestudējumi! Viens no tiem bija atklāšanas deja “Jauni laiki”, kurā rādījām īsas ainas no attālinātā darba procesa daudzu mēnešu garumā. Dziesmas teksts un dejas horeogrāfija ir DA “Dancītis” mākslinieciskās vadītājas Ilzes Dzenes autordarbs un sadarbībā ar izcilu komponistu Jēkabu Nīmani deja tika pie īpaši šim notikumam radītas mūzikas un iedziedājuma!

Šajā lielkoncertā pirmo reizi tika izdejotas arī Dancīša skolotājas Andas Vīnbergas divu deju veidotas horeogrāfijas!

Neskatoties uz ilglaicīgajiem pandēmijas ierobežojumiem, mūsu ansambļa dejotāji spēja paveikt izcilu darbu, lai parādītu nezūdošo dejotprieku un savu dejojumu izpildītu augstā mākslinieciskā līmenī!

DA “Dancītis” mākslinieciskā vadītāja Ilze Dzene

Lasi un skaties: www.ikauseklis.lv