Sākusies pieteikšanās “SUPERPUIKA 2016”!

14.oktobrī Tehniskās jaunrades namā “Annas 2” norisināsies konkursa “Superpuika 2016” 1.kārta. Konkursam līdz 30.septembrim var pieteikties 2003. un 2004. gadā dzimuši zēni no visas Latvijas. Konkursa 2.kārta gaidāma 3.decembrī, un konkursa fināls notiks 2016. gada pavasarī.

pieteiksanas_plakats-SP2016

“Superpuika” ir ilglaicīgākais konkurss 11 – 12 gadus veciem puišiem no visas Latvijas, kuru katru gadu rīko Rīgas Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”, un šogad konkurss “Superpuika” svin jau savu 25 gadu jubileju. Konkurss piedāvā pusaudžiem izglītojošu un aizraujošu piedzīvojumu savas personības izzināšanai. Uzdevumi ir ļoti daudzpusīgi, dodot iespēju dalībniekiem pierādīt savas spējas un prasmes gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības, radošajos un tehniska rakstura uzdevumos.Tā ir iespēja pusaudžiem paust savu viedokli, veicinot dziļāku izpratni par mūsdienu sabiedrību, vidi un vērtībām.
TJN „Annas 2” ir interešu izglītības iestāde, kurā bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja iegūt un pilnveidot savas prasmes tehniskajā jaunradē, amatniecībā un citās jomās. Nodarbības tiek organizētas, lai attīstītu bērnos un jauniešos personību un veicinātu interesi par dažādu procesu norisi un iespējām tos ietekmēt pašu spēkiem.

Vairāk informācijas:

https://superpuika.wordpress.com

Pieteikšanās:

http://www.tjn.lv/superpuika/ vai http://ej.uz/SP2016

Informāciju sagatavoja:

Elīna Baumane
TJN “Annas 2” izglītības metodiķe,

pasākumu organizatore

+371 27071051