Rīgas Skolēnu pils audzēkņiem zelts un sudrabs Latvijas junioru čempionātā bridžā

No 7. līdz 9.novembrim Saldus rajona Druvā notika Latvijas atklātais čempionāts bridžā jauniešiem, kurā piedalījās bridžisti no Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Īrijas, Dānijas, Rumānijas un Somijas. Čempionātā tika nospēlēti trīs atsevišķi turnīri: Nacionālo izlašu turnīrs, Pāru turnīrs un Komandu turnīrs.

Pāru turnīrā piedalījās 53 pāri. Labākie bija Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” audzēkņi Jānis Cīmiņš un Ilze Miķelsone, kuri uzvarēja ar 63,0%, 2.vietā Zviedrijas, 3.vietā Dānijas bridžisti.

Komandu turnīrā piedalījās 23 komandas. Labākie ar 91,78 punktiem bija Zviedrijas izlase, 2.vietā Skolēnu pils komanda, kuras sastāvā spēlēja J.Ilziņš, G.Dreimanis, J.Cīmiņš un I.Miķelsone.

Nacionālo izlašu konkurencē startēja 8 komandas. Latvijas U-20 izlase, kuru pārstāvēja Skolēnu pils audzēkņi J.Ilziņš, G.Dreimanis, M.Balodis un V.Iļdeikins dalīja 5./6.vietu ar Latvijas U-25 izlasi, kuru pārstāvēja Rīgas Skolēnu pils audzēkņi L.Vegners, N.Pelsis, J.Cīmiņš un G.Freimanis. Turnīrā uzvarēja pasaules čempioni – Zviedrijas izlase.

Oficiālie rezultāti: www.bridge.lv

Foto nr.1.: no kreisās puses- Gints Freimanis, Jānis Cīmiņš, Jānis Ilziņš un Ilze Miķelsone – 2.vieta komandu turnīrā.

Foto nr.2 Jānis: Cīmiņš un Ilze Miķelsone – 1.vieta pāru turnīrā.

 

Informāciju sagatavoja:

Kārlis Rubins,

Interešu izglītības skolotājs

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

www.rsp.lv

k.rubins@inbox.lv