Rīgas horeogrāfu kopdarbs – deja “Apskāvieni” turpina ceļu pie kolektīviem visā Latvijā

Mūsdienu deju kolektīvu aktivitātes Rīgā un visā valstī neapsīka arī vasarā. Liels prieks, ka Rīgas horeogrāfu kopdarbs – deja “Apskāvieni” turpina ceļu pie kolektīviem visā Latvijā.

Saulkrastu novada pašvaldības iestādes “Saulkrastu kultūras centrs” mūsdienu deju grupa “FRACTUS” septembrī uzsāks savu 26. darba sezonu. “Fractus” piedalās ne tikai Pierīgas novadu apvienības rīkotajos deju konkursos, bet arī valsts mēroga un starptautiskos festivālos un konkursos. Kolektīva vadītāja Sandra Ozola Ozoliņa stāsta: “Attālinātā mācību procesa laikā deja “Apskāvieni” bija kā vienota saite ar citiem kolektīviem, apziņa, ka neesam atstāti vieni šajā grūtajā laikā. Jauki bija tas, ka materiālu apguvām palēnām. ZOOM vietnē kopā iemācīto dejojām, cik nu tas ZOOMā ir iespējams. Bērnus uzrunāja arī mūzikas izvēle.”

“Apskāvieni” šovasar tika dejoti gan Saulkrastu pilsētas svētkos, gan Latvijas atklātā čempionātā pludmales cīņās, gan Saulkrastu novadā Ostas svētkos.

Aicinām Rīgas dejotājus atkārtot deju “Apskāvieni”, jo septembrī aicināsim aktīvākos dejotājus piedalīties kopīga video filmēšanā klātienē.

Saziņai: Mūsdienu dejas galvenā speciāliste Ivetta Tamane- tālr. +371 29137603, e-pasts ivetta.tamane@intereses.lv.