Rīgas dejotāji gatavojas III Rīgas izglītības iestāžu deju svētkiem!

Rīga dun, Rīga dejo – Rīga dun dejā! 2017. gada 29. aprīlī aptuveni 4000 dejotāji no visām Rīgas priekšpilsētām un rajoniem vienosies kopīgā deju solī lielkoncertā „Trejdeviņi gaismas tilti”, atzīmējot trešo reizi, kad Rīgas bērni un jaunieši izdejos Rīgas izglītības iestāžu deju svētkus. Svētku ietvaros 26. aprīlī notiks arī mazākumtautību kolektīvu koncerts “Pasaulē ir tik daudz krāsu” kultūras un atpūtas centrā “Imanta”. Svētki ir daļa no Latvijas simtgades pasākumu programmas Rīgā.

Gatavojoties Svētkiem, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs atklājis īpašu, tikai Svētkiem veltītu mājas lapu – www.rigadundeja.lv, kā arī sociālās vietnes Facebook lapu – https://www.facebook.com/Rigadundeja/. Aicinām skolotājus, bērnus un jauniešus, vecākus sekot līdzi aktualitātēm, izdzīvot draudzības, prieka, iedvesmas, dejotprieka un citus stāstus kopā ar mums!

Svētku mājas lapas sadaļā „PAR SVĒTKIEM” atrodama aktuālā informācija gan Svētku dalībniekiem, arī vecākiem, gan citiem Svētku lielkoncerta apmeklētājiem. Tāpat, sadaļā „DALĪBNIEKI” aicinām iepazīties ar visiem, visiem foršajiem un atraktīvajiem Svētku kolektīviem – dalībniekiem!

Lai mums skaisti DEJAS svētki!

 

Svētku radošās grupas vārdā,

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pilsētas pasākumu koordinatore,

Svētku projekta vadītājas asistente

Santa Vancāne

Titulfoto: Anita Priedīte (II Rīgas bērnu un jauniešu deju svētki)