Projekts “Attālinātā deja” piedzīvo skaistu noslēgumu

No idejas rašanās brīža 2020. gada oktobrī līdz dejas “Apskāvieni” filmēšanai Dzegužkalna parkā šī gada septembrī pagājis gandrīz gads. Esam ļoti priecīgi, ka projekts piedzīvoja tik plašu vērienu. Paldies par katra Rīgas un Latvijas dejotāja un vadītāja iesaistīšanos!

Viens no skaistākajiem projekta brīžiem bija dejas filmēšana – divas septembra nedēļas nogales tikām lutināti ar skaistu un saulainu laiku, lai Rīgas dejotāji beidzot varētu satikties klātienē Dzegužkalna parkā un izdejot attālinātajā mācību procesā apgūto deju “Apskāvieni”.

ATSAUKSMES NO DEJOTĀJIEM

“Paldies par tik spilgtu un draudzīgu projektu! Mēs guvām vērtīgu pieredzi, kas dejotājiem ir ļoti svarīgi tik grūtā laikā! Jaunas iepazīšanās un jauni stili, ar kuriem mūs iepazīstināja citu grupu horeogrāfi! Jauka vieta un pasakaina mākslas atmosfēra”, Amina – horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”.

“Šādi pasākumi vienmēr vieno cilvēkus un šis projekts nav izņēmums! Pateicoties šādiem notikumiem, dzīve kļūst gaišāka un krāsaināka, un mēs varam sniegt tādas pašas emocijas citiem cilvēkiem caur deju”, Kristīna Dana – horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”.

“Bija nepierasti un diezgan interesanti, jo es nekad neesmu piedalījusies dejas filmēšanā. Man patika tas, ka visiem kolektīviem bija savs stils, bet mēs tomēr dejojām vienu deju. Laba pieredze!”, Luīze – horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”.

“Man vislabāk patika dejas filmēšanas process ar dronu, jo tas likās ļoti aizraujoši un interesanti. Pirmo reizi filmēja mani ar dronu”, Robina – estrādes deju studija “Festa”.

“Man ļoti patika saskriet sirsniņā un aktīvās zīmējumu maiņas, kas neļāva nosalt”, Paula – estrādes deju studija “Festa”.

“Patika skolotāju komandas filmēšanās dienā. Bija jautri un ar humoru”, Elena – estrādes deju studija “Festa”.

Paldies dejas “Apskāvieni” atraktīvajiem, enerģiskajiem un atvērtajiem horeogrāfiem – Egijai Abarovičai, Diānai Gorskai, Marinai Dumbergai-Lobanovai, Kristīnei Tihanovai, Aldai Bēvaldei, Dominikai Adriānai Ozoliņai, Annai Zolotarjovai, Ivettai Tamanei.

Paldies Mārai Upmanei-Holšteinai, Jānim Driksna, Rūdolfam Budze (DJ Rudd) par sirsnīgo dziesmu, kas apvienoja mūs ne tikai šajā projektā, bet arī iedvesmoja, vairoja prieku un cerību grūtajā attālinātajā laikā.

Vēl neliela intriga un jau pavisam drīz dejas “Apskāvieni” video piedzīvos pirmizrādi!