Projekta “Dejotāji rada” jaunie horeogrāfi izdejo deju “Viegli”

Pagājušā nedēļā 13 Rīgas jaunie horeogrāfi satikās klatienē, lai savienotu vienotā horeogrāfijā četrus pašu radītus dejas fragmentus, kurus iedvesmoja skaistā Imanta Ziedoņa un Jāņa Strapcāna dziesma “Viegli”.

Paldies jaunajiem horeogrāfiem:

  • Jekaterinai Lasunskai, Annai Poļivko, Anabellai Seņņikovai, Alisai Suprunai, Alīnai Kaširinai – Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas horeogrāfiskā studija “Fuete”;
  • Sofijai Lovcevičai – Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” mūsdienu deju studija “Mango”;
  • Aminai Kaibovai, Indrai Lindai Šīrantei, Anastasijai Baško, Evelīnai Ivanovai, Valerijai Harčenko – Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”;
  • Dārtai Sofijai Žibai, Danielai Grētai Heidemanei – Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” mūsdienu deju studija “Festa”.

Priecājamies, ka starp šiem aktīvajiem un radošajiem dejotājiem ir topošie deju pedagogi un horeogrāfi, kuri jau tagad veido lieliskas dejas gan savos kolektīvos, gan projektā “Dejotāji rada”.

Mācies šo deju arī Tu, pastāti mums par saviem sasniegumiem un jūnijā piedalies dejas „Viegli” videoklipa filmēšanā kopā ar Rīgas jaunajiem horeogrāfiem!

Esmu kustībā!

Informāciju sagatavoja:

Ivetta Tamane, Rīgas Interešu Izglītības metodiskā centra speciāliste mūsdienu deju jomā