Noslēdzies “Bolderājas kauss 2015”!

BJC ,,Bolderāja’’ un dambretes skolotāja Zoja Golubeva ir ieviesuši brīnišķīgu tradīciju – īsi pirms gadu mijas aicināt  vienkopus Latvijas jaunos dambretistus uz turnīru 100 lauciņu dambretē. Un tā 29. decembrī jau vienpadsmito reizi bērni un jaunieši no Rīgas, Rīgas rajona, Siguldas un Kuldīgas bērnu centriem un skolām pulcējās Bolderājā, lai noskaidrotu Latvijas spēcīgākos spēlētājus.

Turnīrs risinājās divās vecuma grupās- 9-12 gadi un 13-19 gadi. 54 dambretistu konkurencē BJC ,,Bolderāja’’ audzēkņi sasniedza  lieliskus rezultātus iegūstot četras pirmās vietas-  Jeļena Česnokova, Gunārs Gribuška, Vsevolods Mitrevičs, Jelizaveta Zaharova. Otro vietu savā vecuma grupā ieguva astoņgadīgā Viktorija Nesanira, bet Marija Koļeda savā vecuma grupā palika trešā. Sacensības ilga trīs stundas.  Pēc rezultātu apkopošanas un paziņošanas risinājās apbalvošanas ceremonija, kurā ne tikai uzvarētāji ieguva kausus un diplomus, bet arī pārējie dalībnieki un viņu treneri tika godināti ar  piemiņas diplomiem un suvenīriem.

Skolotāja Zoja Golubeva raksturojot turnīru saka:,, Šīs sacensības ir lieliska iespēja salīdzināt savus spēkus ar citiem, paaugstināt savu personīgo spēles līmeni un nodibināt draudzīgas attiecības ar citiem centriem. Ir izdevies viss, kas bija ieplānots!

Es esmu ļoti apmierināta ar savu audzēkņu rezultātiem! Īpaši mani priecēja jaunā paaudze- mana grupa līdz astoņiem gadiem.  Viņiem tas bija pirmais nopietnais turnīrs 100 lauciņu dambretē un viņi visi ieguva punktus, un kāds arī kausus!’’

Vēlam veiksmi un izdošanos visiem turnīra dalībniekiem! Tiekamies nākamajos turnīros!

Rezultāti