Norisinājās sacensības sporta pulciņu audzēkņiem „Komandā ir spēks!”

Piektdien, 18.septembrī, norisinājās sacensības sporta pulciņu audzēkņiem „Komandā ir spēks!”, kuras organizēja Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Sacensības notika skaistā un sakoptā vietā Juglā pie „Bābelītes” ezera. Tās tika organizētas ar mērķi- veicināt un nostiprināt sporta pulciņu audzēkņu prasmi sadarboties komandā, uzsākot jauno mācību gadu. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 10 dažādi komandas saliedēšanas uzdevumi, kuri tika izvietoti apkārt ezeram.

Sacensības norisinājās divās vecuma grupās: 6.-7.klase (2003.-2002.dzim.g.) un 8.-9.klase (2001.-2000.dzim.g.).

Sacensību dalībnieki bija no Āgenskalna sākumskolas un Mežciema pamatskolas, kopā 4 komandas.

Par čempioniem 6.-7.klašu grupā kļuva Āgenskalna sākumskolas komanda, aiz sevis atstājot Mežciema komandas. Savukārt 8.-9.klašu grupā uzvarēja Mežciema pamatskolas komanda.

Par grūtāko uzdevumu dalībnieki atzina Šķēršļu joslu, par interesantāko uzdevumu- Purvs, savukārt par atraktīvāko Atmiņas uzdevumu.

Piedaloties šāda veida sacensībās, tā ir iespēja attīstīt komandas sadarbības prasmes- spēt pielāgoties jauniem neierastiem apstākļiem, spēt sastrādāties, spēt rast risinājumu dažādām problēmsituācijām, kā arī spēt noticēt savam un komandas spēkam, kas ir spēcīgs impulss tālākai attīstībai un pulciņa kopīgam darbam.

Pasākuma rezultāti atrodami mājas lapā www.intereses.lv sporta apvienības sadaļā- protokoli.

 

 

Vēlot veiksmīgu mācību gadu,

Rīgas Interešu izglītības sporta jomas metodiķe Gita Pērkone