Metodisko apvienību vadītājus un direktora vietniekus aicina pieteikties eTwinning konferencei Itālijā

Ja Tevi interesē, kā mācību procesa ietvaros veicināt iecietību, dažādību un citas Eiropas vērtības, līdz 20.jūnijam piesakies dalībai eTwinning konferencē metodisko apvienību vadītājiem un skolu direktoru vietniekiem “Eiropas pilsonība 21. gadsimtā”. Konference no 21. līdz 23.septembrim notiks Florencē, Itālijā. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 20.jūnijs (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Konferenci organizē Itālijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Darba valoda – angļu.

Konference organizēta kontekstā ar 2015.gadā noslēgto Parīzes deklarāciju “Deklarācija par pilsoniskuma un kopīgo vērtību — brīvības, iecietības un nediskriminācijas — veicināšanu ar izglītības palīdzību”, meklējot risinājumus, kā mācību procesa ietvaros veicināt iecietību, dažādību un citas demokrātijas pamatvērtības. Skolotāju īstenotie eTwinning sadarbības projekti Eiropā veiksmīgi pierāda, ka valstu dažādās kultūras palīdz izprast dažādību, attīstīt personības un veicināt iecietību, tāpēc konferencē eTwinning prezentēs paveikto, kā arī meklēs jaunus risinājumus.

Konferences programma (iespējamas izmaiņas)

Konferencē piedalās: vairāk nekā 200 izglītības pārstāvju no visas Eiropas

Tēma: “Eiropas pilsonība 21. gadsimtā”

Laiks: 2016.gada 21.līdz 23.septembris

Vieta: Florence, Itālija

Darba valoda: angļu

Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 dalībnieki

Prasības pretendentiem:

  • Metodiskās apvienības vadītājs/-a vai direktora vietnieks/-ce
  •  Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Florence – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas konferences programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz konferences dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos konferencei, līdz šī gada 20.jūnija plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par konferenci var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning konference Itālijā”) vai zvanot uz 67358067.