Mācies deju “Apskāvieni” – trešais video

Turpinām apgūt Rīgas mūsdienu deju kolektīvu vadītāju/ horeogrāfu kopīgi veidoto horeogrāfiju. Šonedēļ dejosim kopā ar Rīgas 34.vidusskolas mūsdienu deju grupas “Creation” vadītāju Dominiku Adriānu Ozoliņu un Rīgas 80. vidusskolas deju skolotāju Annu Zolotarjovu.

Trešais mācību video: https://youtu.be/Uae7Fo9l-fQ

Visus mācību video iespējams arī lejupielādēt ŠEIT.

  • Iemācies kustības tā, lai vari tās atkārtot arī bez video palīdzības.
  • Neaizmirsti atkārtot arī iepriekšējo nedēļu deju soļu kombinācijas. Video pieejami šeit: https://youtu.be/IGAYXFDK-bY
  • Sūti mums foto vai video ar saviem panākumiem uz e-pastu itamane@edu.riga.lv, priecāsimies, ja publicēsi arī sociālajos tīklos ar tēmturi #esmukustībā.
  • Aicini projektā iesaistīties arī ģimeni un draugus!
Par horeogrāfiem

Dominika Adriāna Ozoliņa dejo jau no bērnības, pirmos soļus spērusi deju zālē pavisam maza un nobijusies. Kopš mamma aizveda viņu uz daiļslidošanu, deja kļuva par hobiju. Laika gaitā tika izmēģināti dažādi deju stili līdz deja kļuva par sirdslietu. Dominika ir paplašinājusi redzesloku pie dažādiem starptautiskiem horeogrāfiem, un tagad vada Rīgas 34.vidusskolas mūsdienu deju grupu ‘Creation’. “Deja ir mani iedvesmojusi sasniegt vairāk. Šajā neziņas pilnajā laikā katram no mums ir savas grūtības, un lai mēs spētu kopīgiem spēkiem tikt cauri šim pārbaudījumam, jāatbalsta vienam otru. Tāpēc aicinu virtuāli sanākt kopā un izdejot, palīdzēt, saprast.”

Paldies Dominikas Adriānas vīram par iesaistīšanos mācību video tapšanā!

Anna Zolotarjova ir beigusi Rīgas Horeogrāfijas skolu (1983.gadā, Marinas Sizovas klase) un strādājusi par baletdejotāju Rīgas Muzikālajā teātrī, kā arī privātajos projektos. 1990.gadā absolvēja Krievijas Teātra akadēmiju (GITIS) un ieguva teātra kritiķa grādu. Veidoja rakstus par teātri un mākslu dažādiem laikrakstiem un žurnāliem. Ir vadījusi arī privātu deju studiju.

Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem!

Dziesma: “Apskāvieni” /Māra Upmane – Holšteine, Jānis Driksna, Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Mācību video filmēts ievērojot tābrīža valstī noteiktos ierobežojumus.