Mācies deju “Apskāvieni” – pirmais video

Sākam apgūt Rīgas mūsdienu deju kolektīvu vadītāju/horeogrāfu kopīgi veidoto horeogrāfiju – deju “Apskāvieni”! Šonedēļ dejosim kopā ar mūsdienu deju skolotājām Kristīni Tihanovu un Aldu Bēvaldi no Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra (PBJC) “Altona”.

Kas tev jādara?

  1. Skaties video! Video tiks publicēti 18., 25. janvārī, 1.,8. un 15. februārī plkst. 12.00!
  2. Mācies kustības!
  3. Katru nedēļu nofilmē savu progresu un dalies ar mums, publicējot sociālajos tīklos (minot Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs un izmantojot tēmturi #Esmukustībā). Lieliski, ja video vari iesūtīt arī projekta vadītājai Ivettai Tamanei uz e-pastu itamane@edu.riga.lv, lai noslēgumā varam izveidot kopīgu video arī ar jūsu apskāvieniem visai pasaulei!
  4. Aicini iesaistīties deju draugus, māsas, brāļus, mammu, tēti un citus!

Mācību video iespējams arī lejupielādēt ŠEIT.

Par horeogrāfiem:

Kristīne Tihanova jau 17 gadus PBJC “Altona” vada Estrādes deju studiju “Festa”. Gan deju studijas vadītāja, gan deju studijas audzēkņi ir ļoti aktīvi, un arī šajā laikā, kad tikties deju zalēs nav iespējams, tiekas ZOOM treniņos. Kristīne aktīvi filmē mācību video saviem audzēkņiem, iedvesmo dejotājus nezaudēt motivāciju un šajā laikā neatsvešināties. Dejojam mājās, lai varētu pēc kāda laika apskauties!

Alda Bēvalde 15 gadus vada mūsdienu deju studiju “Mango” PBJC “Altona”. Pirms tam darbojās bērnu un jauniešu centrā “Kurzeme”. “Mango” dejotāji ir ļoti draudzīgi , atraktīvi un radoši, turpina dejot arī šajā laikā individuālajās nodarbībās un katrs savās mājās attālināti. Moto: “Kustībā ir spēks!” Šajā attālinātajā mācību procesā visvairāk pietrūkst kopā būšanas un satikšanās prieka, tādēļ lai visus iedvesmo mūsu kopīgā deja “Apskāvieni”! Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem!

Paldies Māra Upmane-Holšteine, Janis Driksna,DJ Rudd par dziesmu, kas vieno! Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem!

*Mācību video filmēts ievērojot tābrīža valstī noteiktos ierobežojumus.