Mācies deju “Apskāvieni” – otrais video

Turpinām apgūt Rīgas mūsdienu deju kolektīvu vadītāju/ horeogrāfu kopīgi veidoto horeogrāfiju. Šonedēļ dejosim kopā ar Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” estrādes deju studijas “Festa” vadītāju Kristīni Tihanovu un mūsdienu deju studiju “Mango” vadītāju Aldu Bēvaldi, kā arī Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galveno speciālisti mūsdienu deju jomā Ivettu Tamani.

Otrais mācību video

Mācību video iespējams arī lejupielādēt ŠEIT.

  • Iemācies kustības tā, lai vari tās atkārtot arī bez video palīdzības.
  • Neaizmirsti atkārtot arī iepriekšējās nedēļas deju soļu kombināciju. Video pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=IGAYXFDK-bY&feature=youtu.be
  • Sūti mums foto vai video ar saviem panākumiem uz e-pastu itamane@edu.riga.lv, priecāsimies, ja publicēsi arī sociālajos tīklos ar tēmturi #esmukustībā.
  • Aicini projektā iesaistīties arī ģimeni un draugus!
Par horeogrāfiem

Ar horeogrāfēm Kristīni un Aldu iepazināmies jau pagājušajā nedēļā, šonedēļ tuvāk iepazīsim Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galveno speciālisti mūsdienu deju jomā Ivettu Tamani. Ivetta ir projekta “Attālinātā deja” vadītāja. Pati dejo kopš bērnības. Pēc vairākiem neformāliem projektiem, 1995.gadā nodibināja savu pirmo deju kolektīvu. Gan kā dejotāja, gan kā vadītāja ir bijusi vairāku Dziesmu un deju svētku dalībniece. Ļoti patīk mācīties, tāpēc studēja visu, kas interesēja – režiju, datordizainu, horeogrāfiju, iegūstot vairākus bakalaura un arī maģistra grādu. Patreiz vada mūsdienu deju kolektīvus Ķekavā un Baldonē. Ļoti patīk organizēt pasākumus un piedalīties dažādos projektos.

Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem!

Dziesma: “Apskāvieni” /Māra Upmane – Holšteine, Jānis Driksna, Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Mācību video filmēts ievērojot tābrīža valstī noteiktos ierobežojumus.