Mācies deju “Apskāvieni” – ceturtais video

Turpinām apgūt Rīgas mūsdienu deju kolektīvu vadītāju/ horeogrāfu kopīgi veidoto horeogrāfiju. Šonedēļ dejosim kopā Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” horeogrāfiskā ansambļa “Pērlīte” vadītājām Diānu Gorsku un Marinu Dumbergu-Lobanovu. Deju soļi kļūs nedaudz sarežģītāki, bet nepadodies un turpini mācīties!

Ceturtais mācību video: https://youtu.be/4UOe6hIsAFA

Visus mācību video iespējams arī lejupielādēt ŠEIT.

  • Iemācies kustības tā, lai vari tās atkārtot arī bez video palīdzības.
  • Neaizmirsti atkārtot arī iepriekšējās nedēļas deju soļu kombināciju. Video pieejami šeit:
    1. https://youtu.be/IGAYXFDK-bY
    2. https://youtu.be/uSTRf9HGcWk
    3. https://youtu.be/Uae7Fo9l-fQ
  • Sūti mums foto vai video ar saviem panākumiem itamane@edu.riga.lv, priecāsimies, ja publicēsi arī sociālajos tīklos ar tēmturi #esmukustībā​​
  • Aicini projektā iesaistīties arī ģimeni un draugus!
Par horeogrāfiem:

Vadītājas pašas ir bijušas kolektīva dejotājas un kļūt par deju pedagogiem sapņoja jau no pašas bērnības. Sapnis piepildījās, iegūstot augstāko izglītību. Nu jau 10 gadus Diāna Gorska un Marina Dumberga-Lobanova vada horeogrāfisko ansambli “Pērlīte”. Enerģiskās vadītājas nemitīgi papildina savas deju prasmes mestarklasēs, tālākizglītības kursos un gūst pieredzi žūrijas darbā gan Latvijā, gan ārzemēs. Šobrīd kolektīvā deju prasmes dažādos mūsdienu deju stilos apgūst 178 bērni vecumā no 4 līdz 25 gadiem. “Pērlītes” dejotāji piedalījās arī XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos 2015.gadā. Šoruden ar trim deju video horeogrāfiskais ansamblis „Pērlīte” piedalījās divos Starptautiskos online konkursos-festivālos, kuros ieguva arī godalgotas vietas.

Turpinām mācīties deju soļus, atkārtojam iepriekšējās nedēļās apgūtās kombinācijas. Lai viss izdodās!

Dziesma: “Apskāvieni” /Māra Upmane – Holšteine, Jānis Driksna, Rūdolfs Budze (DJ Rudd)

Mācību video filmēts ievērojot tābrīža valstī noteiktos ierobežojumus.