Notiks pieredzes apmaiņas seminārs elektronikas pulciņiem

Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LETERA) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC), Rīgas Interešu izglītības metodiskais centru (RIIMC) un Rīgas Skolēnu pili rīko pieredzes apmaiņas semināru bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades elektronikas pulciņu pedagogiem, kā arī fizikas un matemātikas skolotājiem. Seminārs notiks 2015.gada 22.oktobrī plkst.10:00 Rīgas Skolēnu pilī, Krišjāņa Barona ielā 99, Rīgā.

Semināra dalībnieki saņems VISC, RIIMC un LETERA apliecību par semināra programmas apguvi – „Tehniskās jaunrades pulciņu pedagogu profesionālā pilnveide”. Semināra darba kārtība pielikumā.

Vēršam uzmanību, ka šoreiz seminārs ir papildināts ar sadaļu “Brīvais mikrofons”, kuram iespējams pieteikties, lai pastāstītu par Jūsu pulciņa organizētajiem pasākumiem vai kādām savām aktualitātēm (līdz 5 min). Izmantojiet iespēju un droši piesakieties (to iespējams izdarīt pieteikuma anketā)!

Papildus informējam, ka  Egmonts Pavlovskis, TJN “Annas 2” elektronikas pulciņa skolotājs, ir izstrādājis jaunu mācību materiālu: “Tālsakaru ierīču konstruēšana elektronikas pulciņā”. Tas ir pieejams LETERA mājas lapā: http://letera.lv/library/mce/uploads/dazadi_faili/ntis.pdf.

Pagājušā gada decembra pasākumā “Elektronikas diena 2014” Rīgas Tehniskajā koledžā tika runāts par jauna pasākuma “Netradicionālo tālsakaru ierīču sacensības” organizēšanu. Lai sacensības varētu notikt un šajā seminārā būtu iespējams apspriest jau praktiskas lietas saistībā ar to organizēšanu, aicinām Jūs apskatīt jaunizveidoto materiālu!

Semināram iespējams pieteikties līdz 2015.gada 15.oktobrim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: gunars.antapsons@intereses.lv

Norises laiks: 22.10.2015 plkst. 10.00 - 22.10.2015
Norises vieta: BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona 99

Pielikums
Pieteikuma anketa