Aicinām uz semināru “Metodisko materiālu veidošanas būtiskākie aspekti”

GRUPA NOKOMPLEKTĒTA!

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs organizē pedagogu profesionālās kompetences pilnveides semināru “Metodisko materiālu veidošanas būtiskākie aspekti” 2 stundu apjomā interešu izglītības skolotājiem . Seminārs norisināsies tiešsaistē 2021. gada 20. aprīlī no plkst. 10.00. Lektore RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenā speciāliste – eksperte Evija Pelša.

Aicinām aizpildīt PIETEIKUMA ANKETU 20. aprīļa semināram šeit.

Semināra tēmas

Ikviena pedagoga pamata darba instruments ir mācību metodika. Tā ir atbilde uz jautājumu “KĀ?”. Kā to, ko zinu un protu es, iemācīt citiem?

Nereti īpaši interešu izglītībā savas pedagoģiskās virsotnes un veiksmes mirkļus mēs sasniedzam intuitīvi, apzināti nedomājot par katru soli, kas mūs aizved līdz mērķim. Taču, kad esam aicināti dalīties savā pieredzē, ne vienmēr izdodas personīgās idejas un paveikto pilnvērtīgi atspoguļot.

Aicinām interešu izglītības skolotājus uz kopīgu sarunu par metodisko materiālu veidošanu, lai iedrošinātu ikvienu un palīdzētu jaunu darbu tapšanā. Jums būs iespēja iepazīties gan ar teorētiskām atziņām, gan praktiskajā pedagoga darbā un ilggadējā lektores metodisko materiālu skates darbu vērtēšanā gūto pieredzi.

Seminārs būs vērtīgs visiem potenciāliem Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates dalībniekiem, kuras I kārta ik gadu izglītības iestādēs notiek jau pavasarī.

Norises laiks: 20.04.2021 - 20.04.2021
Norises vieta: Tiešsaistē